RHH Nyheter‎ > ‎

Turnering 7.-8.august ROS Arena

lagt inn 4. sep. 2013, 15:05 av Anja P   [ oppdatert 7. sep. 2013, 08:57 ]
Til helgen arrangerer vi turnering for J33 og Herrer. Damene har kamper begge dager, mens herrene spiller kun søndag. 

Gratis inngang!
Vi har åpen kiosk med mye godt.

Kampoppsett følger nedenfor

Kampavvikling Bane 1 Lørdag 7. September 2013

Pulje 1; Vollen UL 1, Ammerud, Ull/Kisa, RHH, Jardar

Tidspunkt

Hjemmelag

Bortelag

Dommere

Resultat

10:00   2x15 min

RHH

Vollen UL 1

Tonje og Thea

 16-6

10:50   2x15 min

Ammerud

Ull/Kisa

Tonje og Thea

 3-11

11:40   2x15 min

RHH

Jardar

Tonje og Thea

 10-6

12:30   2x15 min

Ammerud

Vollen UL 1

Kristin og Henrik

 8-9

13:20   2x15 min

RHH

Ull/Kisa

Kristin og Henrik

 7-11

14:10   2x15 min

Jardar

Vollen UL1

Kristin og Henrik

 12-13

15:00   2x15 min

RHH

Ammerud

Tonje og Thea

 12-4

15: 50   2x15 min

Ull/Kisa

Jardar

Tonje og Thea

 

 

Kampavvikling Bane 2 Lørdag 7. September 2013

Pulje 2; Vollen UL 2, Oppsal, Holmen, Oppegård

Tidspunkt

Hjemmelag

Bortelag

Dommere

Resultat

10:00   2x15 min

Vollen UL 2

Holmen

Kristin og Henrik

 9-4

10:50   2x15 min

Oppegård

Oppsal

Kristin og Henrik

 12-6

 

 

 

 

 

12:30   2x15 min

Holmen

Oppegård

Tonje og Thea

 7-10

13:20   2x15 min

Oppsal

Vollen UL 2

Tonje og Thea

 3-14

 

 

 

 

 

15:00   2x15 min

Vollen UL 2

Oppegård

Kristin og Henrik

 6-15

15: 50   2x15 min

Holmen

Oppsal

Kristin og Henrik

 

Kampavvikling

Kampene avvikles med 2X15 minutter og 5 min pause mellom omgangene
Ingen timeout, og tiden stoppes kun ved skader eller spesielle hendelser 
Grunnoppvarming må gjøres utenfor banen, settes av 8-10 minutter til oppvarming på kamparena før kamp 
Siden det er ujevnt antall kamper, noen har 3 og en har 4, vil vinner være den som har avgitt færrest poeng 
Ved likt resultat vil innbyrdes målforskjell benyttes.

Kampavvikling Søndag 8. September 2013

Herreturnering organisert som seriespill og sluttspillkamper for Jenter 33.

Kampavvikling Bane 1,  Søndag 8. September 2013

Tidspunkt

Hjemmelag

Bortelag

Dommere

Resultat

10:00   2x15 min

RHH Herrer

St. Hallvard

Kristin og Henrik

 

10:50   2x15 min

Bygdøy/Monolitten

Holeværingen

Kristin og Henrik

 

11:40   2x15 min

 kamp utgår

 

Tonje og Thea

 

12:30   2x15 min

St. Hallvard 2

Bygdøy/Monolitten

Tonje og Thea

 

13:20   2x15 min

Holeværingen

RHH Herrer

Kristin og Henrik

 

14:10   2x15 min

Premieutdeling

Damer

 

 

15:00   2x15 min

RHH Herrer

Bygdøy/Monilitten

Tonje og Thea

 

15: 50   2x15 min

Holeværingen

St. Hallvard 2

Kristin og Henrik

 

16:00

Premieutdeling

Vinner Herrer

 

 

 

Kampavvikling Bane 2, Søndag 8. September 2013

Sluttspill Damer

Tidspunkt

Hjemmelag

Bortelag

Dommere

Resultat

10:00   2x15 min

Ull/Kisa

Vollen 2

Tonje og Thea (semifinale 1)

 

10:50   2x15 min

Oppegård

RHH

Tonje og Thea (semifinale 2)

 

11:40   2x15 min

Holmen

Vollen 1

Kristin og Henrik (plassering 5/6)

 

12:30   2x15 min


Jardar

Kristin og Henrik (plassering 7/8)

 

13:20   2x15 min

Vinner semi 1

 Vinner semi 2

Tonje og Thea

 

14:10  

Premieutdeling

Vinner J33

 

 

 

Comments